title
logo
اخبار
1399/09/06-09:08
0

دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان در دیدار با نماینده خاص رئیس جمهور در امور پاکستان: نظام جمهوری اسلامی با خون هزاران شهید آبیاری گردیده و قابل معاوضه با خواست اجانب و بیگانگان نیست

قبل از ظهر سه شنبه 4 قوس 1399 آقای محمد حسن جعفری دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان با حضور در ارگ ریاست جمهوری با محترم محمد عمر داود زی خاص رئیس جمهور در امور پاکستان و رئیس پیشین کمپاین انتخاباتی تیم دولت ساز دیدار و ملاقات نمود.

 

در این دیدار آقای داودزی ضمن تقدیر و تشکر فراوان از آقای جعفری و حزب رفاه ملی افغانستان که در انتخابات ریاست جمهوری فعالانه اشترا ک نمود و ابراز امیدواری نمود که احزاب و جریانهای سیاسی در شرایط فعلی بتوانند موثر تر از گذشته در راستای منافع ملی حرکت نمایند تا زمینه صلح و ثبات در کشور فراهم گردد.

 

در این دیدار آقای جعفری دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان هم ضمن ابراز نگرانی از وضع موجود خواهان وحدت همدلی و حرکت در مسیر واحد گردید و گفت نظام جمهوری اسلامی با خون هزاران شهید آبیاری گردیده و قابل معاوضه با خواست اجانب و بیگانگان نیست ؛ مردم و احزاب افغانستان از جمهوریت و اسلامیت نظام حمایت نموده و بعد از این هم حمایت و پشتیبانی خواهد نمود؛ نظام متعلق به مردم افغانستان است. در این دیدار تأکید گردید تا مسئولین و رهبران احزاب با رئیس جمهور اسالمی افغانستان نشست های بیشتری داشته باشند تا شرایط صلح و ثبات و امنیت پایدار در کشور فراهم گردد.

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

اخبار برگزیده

تصاویر
ویدیو