title
logo
پیام ها و بیانیه ها
1399/08/13-10:22
0

حزب رفاه ملی افغانستان در واکنش به حمله وحشیانه و تروریستی دانشگاه کابل خواهان خروج نیروهای خارجی از کشور شد

حزب رفاه ملی افغانستان طی بیانیه‌ای حمله وحشیانه و تروریستی دیروز به دانشگاه کابل را به شدت محکوم نموده و خواهان خروج نیروها و قطعات نظامی کشورهای خارجی از افغانستان شد.

متن بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان به ارتباط حمله وحشیانه و تروریستی به دانشگاه کابل به شرح ذیل می‌باشد:
در ایام خجسته زاد روز میلاد النبی و هفته وحدت مسلمین، وحشی‌های تروریست و مزدوران استکبار جهانی به مرکز علم و دانش، به دانشگاه کابل حمله نمودند و دهها تن از فرزندان معصوم و بی‌گناه این مرز و بوم را به خاک و خون نشانده‌اند، این جهالان تروریست و خفاشان مراکز علمی ما را بیش از گذشته مورد هدف تروریستی و دهشت افگنانه خود قرار داده است.

حزب رفاه ملی افغانستان این اقدام جنایتکارانه و ضد بشری مزدوران و جاسوسان استکبار جهانی را به شدت محکوم می‌نماید و آنرا نشانه پستی و رذالت گروه‌های تروریستی و کشورهای خارجی می‌داند که دخیل در این حمله‌های وحشیانه و ضد انسانی می‌باشد.

حزب رفاه ملی افغانستان باورمند است این اقدام‌های ضد انسانی با همکاری بعضی کشورهای خارجی در افغانستان صورت می‌گیرد؛ به جا خواهد بود امنیت ملی کشور این قضایای تروریستی را برای مردم روشن نموده و حقایق را بیان دارد که دست کدام کشور خارجی در این نوع حمله‌ها دخیل است که در طی ده روز گذشته به دو مرکز آموزشی و علمی کشور حمله تروریستی صورت می‌گیرد و صدها خانواده از مردم داغدار گردیده است.

حزب رفاه ملی افغانستان بار دیگر خواهان خروج نیروها و قطعات نظامی کشورهای خارجی از افغانستان می‌باشد و آنرا در راستای منافع ملی کشور می‌داند و از دولت جمهوری اسلامی افغانستان به ویژه از رئیس جمهور و سرقوماندان اعلای قوای مسلح کشور جناب داکتر محمداشرف غنی می‌خواهد زمینه خروج قوای نظامی کشورهای خارجی از افغانستان را مهیا نمایند.

والسلام
حزب رفاه ملی افغانستان
سه شنبه 13 عقرب 1399 برابر با 17 ربیع الاول 1442 هـ.ق

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

اخبار برگزیده

تصاویر
ویدیو