خانه -> اخبار -> بيانيه حزب رفاه ملي افغانستان به ارتباط اظهارات دونالد ترامپ رئيس جمهور امريكا

بيانيه حزب رفاه ملي افغانستان به ارتباط اظهارات دونالد ترامپ رئيس جمهور امريكا

اظهارات غير منطقي دونالد ترامپ رئيس جمهور امريكا در ديدار با عمران خان نخست وزير پاكستان مايه شرم ساري براي دولت و مردم امريكاست و مايه ننگ براي طرفداران و مزدوران امريكا در افغانستان كه همواره دل به صلح امريكايي ها خوش نموده و مي خواهند با طناب پوسيده امريكا وارد چاه شوند.

حزب رفاه ملي افغانستان اظهارات سخيف دونالد ترامپ رئيس جمهور امريكا را در ارتباط به حذف نقشه  افغانستان از روي كره زمين محكوم مي نمايد و آنرا نشان از ايده واقعي دولت امريكا نسبت به مردم مسلمان افغانستان ميداند و همچنان به دولت امريكا هشدار مي دهد كه با حيثيت ، عزت و آبروي افغانستان بازي نكند، افغانستان نه ويتنام است و نه عربستان كه آنرا  بدو شد و مستعمره  خود نمايد و نه مانند شهرهاي ناكازوكي و هيروشيما جاپان است كه آنرا در جنگ دوم جهاني بمباران اتمي نمايد و صدها هزار انسان را در آن قرباني كند.

امريكا متوجه باشد افغانستان همواره محل براي دفن متجاوزين و اشغالگران خارجي بوده  ومردم افغانستان هرگز به هيچ متجاوزي خارجي اجازه بازي با سرنوشت شان را نمي دهد.

حزب رفاه ملي افغانستان يكبار ديگر از امريكا مي خواهد نيروهاي نظامي خويش را از افغانستان خارج نمايد، مردم افغانستان هيچ نيازي به حضور نيروهاي امريكا در افغانستان ندارد.

حزب رفاه ملي افغانستان همچنان حمله مركبار و تروريستي بر كارمندان وزارت معدن را در منطقه مكرويان كابل كه منجر به شهادت و قرباني شدن بيش از ۱۵ تن از هموطنان ما گرديد به شدت محكوم مي نمايد و آنرا ادامه حملات وحشيانه تروريست ها به مردم افغانستان ميداند.

والسلام
حزب رفاه ملي افغانستان
پنجشنبه ۳ اسد ۱۳۹۸ برابر با ۲۲ ذي القعده ۱۴۴۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*