خانه -> اخبار -> بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه با شهادت جنرال عبدالرازق

بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه با شهادت جنرال عبدالرازق

حزب رفاه ملی افغانستان، در پیامی شهادت جنرال رازق، فرمانده پولیس ولایت قندهار واکنش نشان داد و گفت: هرگز جنایات طالبان این گروه تروریستی و حامیان مرتجع مانند پاکستان و عربستان را فراموش نمیکند.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
مِّنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ ۖ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا
بار دیگر ایادی کفرجهانی فرزند رشید وسردار نام آور افغانستان جنرال عبدالرازق را از مردم ما گرفت، حزب رفاه ملی افغانستان ضمن محکوم نمودن جنایت تروریستی، فاجعه قندهار که درآن جنرال عبدالرازق قوماندان امنیه و چند تن دیگر به  شهادت رسید ، مردم افغانستان را درغم، ماتم و اندوه فرو برد به  خون مطهر شهداء قسم یاد میکند که تا پایان جان از آرمان های شهید والا مقام جنرال عبدالرازق این قهرمان ملی دفاع خواهد نمود و در راستای تحقق اهداف شهداء راه حق و آزادي گام خواهند برداشت  و انتقام خون این شهيد و ساير شهداء  راه حق و آزادی را از مزدوران  استکبار جهانی خواهند گرفت.

حزب رفاه ملی افغانستان هرگز جنایات طالبان این گروه تروریستی و حامیان مرتجع مانند پاکستان و عربستان را فراموش نمیکند. كه بهترين فرزندان ما را  از ما گرفته و هزاران جنایت در کارنامه شان به ثبت رسانيده اند که تاریخ عاجز از درج آن جنایت هاست. حزب رفاه ملی افغانستان شهادت جنرال عبدالرازق و جبار قهرمان را به مردم افغانستان و خانواده های معظم شان تسلیت عرض می نماید وخود را در غم و اندوه این عزیزان شریک دانسته از خداوند بزرگ براي بازماندگان شهداء صبرجميل و اجرجزيل مسئلت مي نمايد.

والسلام
حزب رفاه ملي افغانستان
جمعه ۲۷ ميزان ۱۳۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*