خانه -> اخبار -> بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه با حمله تروریستی در غرب کابل

بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه با حمله تروریستی در غرب کابل

باردیگر ایادی استکبار جهانی تروریست های مزدور و تکفیری های ملحد حمله دهشت افگنانه و تروریستی بر کلپ ورزشی میوند واقع در قلعه ناظر غرب کابل نمودند و بیش از یکصد نفر از مردم بی دفاع را شهید و مجروح نمودند.

حزب رفاه ملی افغانستان این حمله تروریستی را به شدت محکوم می نماید و با مردم دردمند کابل غم شریکی نموده ، مراتب تسلیت و همدردی خویش را اعلام میدارد.

امریکا و قوای نظامی ناتو باید پاسخگوی حمله های دهشت افگنانه و تروریستی اخیر در ولایت غزنی ، مسجد امام زمان گردیز ، لیسه مهدی موعود ، در غرب کابل و همچنان کلپ ورزشی میوند در قلعه ناظر دشت برچی کابل باشد؛ حزب رفاه ملی افغانستان باورمند است امریکا از تمام حمله های تروریستی با جزئیات آن خبر دارد.

حزب رفاه ملی افغانستان حضور خارجی ها در کشور را باعث تشدید حملات تروریستی و ناامنی کشور می داند و از خارجی ها می خواهد افغانستان را ترک نمایند تا افغانها خود امنیت خویش را تأمین نمایند؛ حزب رفاه ملی افغانستان ضمن ابراز نگرانی شدید از وضع موجود کشور از دولت وحدت ملی می خواهد پیمان ننگین امنیتی و پیمان استراتیژیک با امریکا را ملغی اعلام کند این پیمانها هیچ گونه سودی برای مردم افغانستان نداشته و ندارد.

والسلام
حزب رفاه ملی افغانستان
پنجشنبه ۱۵/۶/۱۳۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*