خانه -> اخبار -> دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان طی پیامی به رجب طیب اردوغان پیروزی حزب عدالت و توسعه را در انتخابات ترکیه به دولت و مردم آن کشور تبریک گفت

دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان طی پیامی به رجب طیب اردوغان پیروزی حزب عدالت و توسعه را در انتخابات ترکیه به دولت و مردم آن کشور تبریک گفت

دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان در پیامی با تبریک پیروزی مجدد «رجب طیب اردوغان» در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه، اظهار امیدواری کرد در دوره جدید، کشور دوست و برادر ترکیه می‌تواند به عنوان یک کشور اسلامی و هم کیش در صلح و ثبات افغانستان سهم ارزنده و فعالی داشته باشد و با همکاری دیگر کشورهای اسلامی صلح را به افغانستان به ارمغان بیاورد.

در این پیام آمده است:

عالی جناب رجب طيب اردغان رييس جمهور منتخب كشور دوست و برادر تركيه

السلام علیکم ورحمت الله وبرکاته

خرسندم از آدرس رهبری حزب رفاه ملی افغانستان پیروزی درخشان و افتخارآفرین حزب عدالت و توسعه را در کشور دوست و برادر ترکیه از صمیم قلب به جناب شما تبریک و شادباش می‌گویم.
بدون شک انتخابات سرنوشت ساز روز یکشنبه ۲۴ جون ۲۰۱۸ در تاریخ ترکیه بی‌مانند و جاویدان خواهد بود.
حزب رفاه ملی افغانستان این پیروزی بزرگ را به جنابعالی، دولت و مردم شریف ترکیه تبریک، تهنیت و شادباش می‌گوید و از خداوند بزرگ، عزت سربلندی و موفقیت بیشتر برای دولت و مردم ترکیه خواهان است.
عالی جناب آقای رجب طیب اردوغان
رئیس جمهور محترم ترکیه شما مستحضر هستید مردم مسلمان و متدین افغانستان چهل سال است در جنگ، ‌ماتم، ‌اندوه، ‌رنج و ناامنی بسر می‌برند و میلیون‌ها شهروند افغانستان در راه آزادی، عزت و مبارزه با تروریسم قربانی گردیده است.
عالی جناب اردوغان؛ کشور دوست و برادر ترکیه می‌تواند به عنوان یک کشور اسلامی و هم کیش در صلح و ثبات افغانستان سهم ارزنده و فعالی داشته باشد و با همکاری دیگر کشورهای اسلامی صلح را به افغانستان به ارمغان بیاورد.
شایسته است یکبار دیگر پیروزی ماندگار حزب عدالت و توسعه را به جنابعالی دولت و مردم مسلمان ترکیه تبریک و شادباش بگویم و خود را در شادی‌تان سهیم بدانم.

با احترام و عرض حرمت
محمد حسن جعفری
دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان
سه شنبه ۵ سرطان ۱۳۹۷ برابر با
۲۶ جون ۲۰۱۸ میلادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*