خانه -> اخبار -> بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه به انتقال سفارت امریکا از تل اویو به قدس شریف

بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه به انتقال سفارت امریکا از تل اویو به قدس شریف

مقامات آمریکایی اخیرا اعلام کرده اند که تصمیم انتقال سفارت واشنگتن از تل آویو به بیت‌المقدس در روز ۱۴ مِی (۲۴ ثور/اردیبهشت ماه) عملیاتی خواهد شد. این درحالی است که روز ۱۴ مِی در واقع هفتادمین سالروز فاجعه اشغال اراضی فلسطینیان توسط صهیونیست ها محسوب می شود.

در آستانه افتتاح سفارت امریکا در بیت المقدس، استاد جعفری دبیر کل حزب رفاه ملی افغانستان بیانیه ای صادر کرد.

در بخشی ازین بیانیه آمده است: حزب رفاه ملی افغانستان و مردم مسلمان افغانستان از کشورهای مرتجع عرب که پشت سر امریکا ایستاده است می خواهد بیش از این به فلسطین و مسلمانان خیانت نکنند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بار دیگر کفر جهانی امریکای جنایت پیشه در شروف اقدام بی شرمانه ای دیگری است و آن به رسمیت شناختن قدس شریف قبله ای اول مسلمین به عنوان پایتخت رژیم آدم کش و اشغالگر اسرائیل، حزب رفاه ملی افغانستان اقدام خصمانه و نژاد پرستانه ای امریکا در انتقال سفارت از تل آویو به قدس شریف را به شدت محکوم می نماید و آنرا به رسمیت شناختن ادامه اشغال سرزمین ملت فلسطین و توهین به مسلمین جهان میداند.

حزب رفاه ملی افغانستان همگام و همراه با سایر مسلمانان و آزادگان جهان از دولت فاسد و نژاد پرست امریکا می خواهد نسبت به تصمیم که اتخاذ نموده است تجدید نظر نماید و این اقدام امریکا سبب ناامنی، چالش و نگرانی برای تمام مسلمانان جهان خواهد بود و برای رژیم اشغالگر قدس اسرائیل یک نوع تشویق و امتیاز دادن است.
حزب رفاه ملی افغانستان از مسلمانان جهان و کشورهای اسلامی جداً می خواهد برای مبارزه علیه کفرجهانی متحد شوند و به اشغال هفت دهه فلسطین توسط رژیم صهیونیستی اسرائیل نقطه پایان بگذارند.

حزب رفاه ملی افغانستان و مردم مسلمان افغانستان از کشورهای مرتجع عرب که پشت سر امریکا ایستاده است می خواهد بیش از این به فلسطین و مسلمانان خیانت نکنند.

والسلام
حزب رفاه ملی افغانستان – کابل
دوشنبه ۲۴ ثور ۱۳۹۷ برابر با ۲۷ شعبان المعظم ۱۴۳۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*