خانه -> اخبار -> پیام دبیر کل حزب رفاه ملی افغانستان به مناسبت حلول سال ۱۳۹۷ خورشیدی

پیام دبیر کل حزب رفاه ملی افغانستان به مناسبت حلول سال ۱۳۹۷ خورشیدی

دبیر کل حزب رفاه ملی افغانستان در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷ هجری شمسی، تأکید کرد سال جدید پایان غم و اندوه مردم افغانستان، سال صلح و ثبات و آرامی وحدت، همدلی و برادری برای کشور ما باشد.
به گزارش خبرگزاری افغان ایرکا، متن کامل پیام نوروزی دبیر کل حزب رفاه ملی افغانستان آقای محمدحسن جعفری به این شرح است:‏

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر اللیل والنهار
یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو خورشیدی ۱۳۹۷ و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد، به تمام مردم مسلمان ودردمند افغانستان و مسلمین سراسر گیتی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و همچنان عید باستانی و عنعنوی نوروز را به مردم افغانستان و تمام ملت‌ها و کشورهایی که نوروز را جشن می گیرند و گرامی می دارند تبریک، تهنیت و شادباش می گویم، امیدوارم سال جدید، سال سرشار و مملو از خیر و برکت و معنویت برای مردم مسلمان افغانستان و تمام مسلمانان جهان باشد.
همچنین سال ۱۳۹۶ هجری شمسی سال خونین و پر فراز و نشیب برای افغانستان بود که در آن صدها تن از مردم مسلمان و بی‌دفاع ما به دست تروریست‌های مزدور و از خدا بی‌خبر قربانی و نیز هزاران تن از مردم ملکی مجروح و مصدوم گردید و هزاران خانواده و فامیل در اغم و اندوه از دست رفتن عزیزانش ماتم زده و سوگوار گردیدند.
اینجانب از خداوند بزرگ استدعا می نمایم سال ۱۳۹۷ خورشیدی سال پایان غم و اندوه مردم افغانستان، سال صلح و ثبات و آرامی وحدت، همدلی و برادری برای کشور ما باشد.

ایام عزت مستدام
با احترام
محمد حسن جعفری
دبیر کل حزب رفاه ملی افغانستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*