خانه -> اخبار -> واکنش دبیر کل حزب رفاه ملی افغانستان به حمله انتحاری امروز کابل: خارجی‌ها بخصوص امریکا عامل ویرانی‌ها و جنگ در افغانستان می‌باشد

واکنش دبیر کل حزب رفاه ملی افغانستان به حمله انتحاری امروز کابل: خارجی‌ها بخصوص امریکا عامل ویرانی‌ها و جنگ در افغانستان می‌باشد

درپی حمله تروریستی امروز کابل   آقای محمد حسن جعفری رهبر حزب رفاه ملی افغانستان  ضمن محکوم نمودن  این جنایت  هولناک که منجر به شهادت وزخمی شدن قریب به ۲۰۰ تن از هموطنان  عزیزمان درکابل گردید، گروه طالبان را مزدوران  امریکا و انگلیس خواند و  گفت: طالبان مزدور و جیره خوار  امریکا  انگلیس و پاکستان است  و این ها برای منافع بیگانگان در کشور ما  جنایت می کنند .
ایشان افزود: مردم افغانستان  همه خواهان خروج بیگانگان از کشور هستند.
وی گفت: عامل اصلی بی ثبات  بودن افغانستان خارجی ها هستند  و گفت: تا نیروهای نظامی  بیگانه در کشور ما وجود داشته باشد  شرایط کشور بهبود پیدا نمی کند.
دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان افزود:  خارجی ها خود برای ناآرام نگهداشتن افغانستان تروریست ها را در شهرها و قصبات افغانستان جابجا می کنند.
آقای جعفری گفت: بارها اعلام نمودم  و حالا  هم می گویم  عامل ویرانی و جنگ حضور امریکا وناتو در افغانستان است واین ها دنبال منافع دراز مدت خود درمنطقه هستند و هرگز برای مبارزه با تروریست ها به افغانستان نیامدند.
رهبر حزب رفاه ملی افغانستان گفت طالبان داعش وبعضی گروههای دیگری هستند که فقط با وجود وحضور خارجی ها در افغانستان جنایت می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*